Przejdź do treści

РЕГЛАМЕНТ—

КОНКУРС
Організатор конкурсу – Фонд Луна Плюс (Fundacja Luna Plus).
Конкурс організовано в рамках 8. УКРАЇНА! Кінофестиваль (U!FF). У конкурсі можуть взяти участь короткометражні фільми: документальні, анімовані і художні,
тривалістю до 35 хвилин, які випродуковано у 2021, 2022 та 2023 роках:
– української продукції,
– Польської та закордонної продукції (продукції, які зв’язані з Україною, на приклад, тематикою,
місцем реалізації чи завдяки участі українських акторів).

ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК
31.07.2023

НАДСИЛАННЯ ФІЛЬМІВ
Щоб подати фільм для відбору до участі у конкурсі, потрібно: заповнити карту учасника конкурсу онлайн на сайті: www.ukrainaff.com, надіслати лінк до фільму, з гаслом чи без, з доступом необмеженими часом та геолокацією (нп. Vimeo, YouTube). Підчас відбору до конкурсу гасла до лінків не можуть змінюватись. Лінки, які вимагатимуть завантаження (нп. WeTransfer ітп.) не будуть прийматись.

РЕЗУЛЬТАТИ ВІДБОРУ
Про відбір фільму до конкурсної програми заявники дізнаються шляхом електронного повідомлення щонайменше 30 днів до початку Фестивалю. Перелік відібраних до конкурсу фільмів
Після отримання інформації про відбір фільму до участі у конкурсі Фестивалю, кандидат зобов’язаний надіслати показову копію у DCP, ProRes (файл MOV) або H264 (файл MP4/MOV) у найвищій роздільній здатності, матеріали про фільм, у тому числі світлини з фільму, фото і біографію режисера, діалоги мовою оригіналу та англійською та/або готовий файл субтитрів у форматі .srt, технічні параметри та трейлер. Матеріали слід надіслати протягом 7 днів від дня отримання підтвердження про відбір фільму до участі у конкурсі. Не дозволяється надсилати демонстраційну копію з вбудованими англійськими субтитрами.
Додаткову інформацію можна отримати звертаючись до фестивального бюро за електронною адресою:
konkurs@ukrainaff.com.

ФЕСТИВАЛЬНІ ПОКАЗИ

Після отримання інформації про відбір фільму до програми Фестивалю, кандидат зобов’язується не відмовля-
тися від участі фільму у Фестивалі. Покази у рамках Фестивалю проходитимуть у кінотеатрі та онлайн. Покази

онлайн будуть доступні лише на території Польщі і будуть показуватись підчас Фестивалю на платформі VOD.


ПОКАЗОВІ КОПІЇ

Проекційні копії повинні бути подані в електронному вигляді у форматі DCP або іншому (з можливістю створен-
ня формату DCP), після затвердження Фестивалю, протягом 7 днів з дня отримання інформації про кваліфікацію

фільму до конкурсу. Демонстраційні копії необхідно завантажити на сервер Фестивалю або надіслати електро-
нною поштою. Проекційні копії, завантажені на сервер фестивалю, будуть видалені через два тижні після

його закінчення.

ЖУРІ
Оцінювати фільми буде професійне журі, до складу якого входять представники кінокол з Польщі та України, а також суспільне журі, що складається з ентузіастів кіно (професійно не мають відношення до кіноспільноти).

НАГОРОДИ ЖУРІ
У конкурсі ми пропонуємо наступні призи:
– Приз журі за найкращий фільм,
– Приз суспільного журі за найкращий фільм,
– Члени журі можуть присудити додаткові призи або відзнаки,
– Призовий фонд – 1000 євро.
Члени журі приймають рішення більшістю голосів під час відкритого голосування.
Фільми, які пройшли конкурс, також беруть участь в глядацькому опитуванні.

ПРОСУВАННЯ
Кандидат погоджується на опублікування інформації про фільм на сайті фестивалю, у друкованих матеріалах та пресі. Організатори з метою просування можуть надавати ЗМІ, телеканалам, а також партнерським інтернет-порталам матеріали до фільму, у тому числі світлини, трейлер або фрагменти фільму надісланих власником авторських прав до фільму.
ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
Кінофільми, відібрані до участі у конкурсі, надаються організаторам фестивалю безкоштовно. Під час фестивалю фільми демонструються двічі в кінотеатрі та онлайн на платформі VOD. Нагороджені фільми також демонструються наприкінці фестивалю та під час наступного фестивалю. По відношенню до фільмів, що мають виняткову художню цінність, організатори можуть відступити від вимог регламенту. Ситуації, які не
передбачені цим регламентом, регулються Організаторами в особі Директора Фестивалю. Подання заявки на участь фільму у Кінофестивалі УКРАЇНА! рівнозначне з прийняттям заявником правил даного Регламенту.

Подання заявки на участь фільму у Кінофестивалі УКРАЇНА! рівнозначне згоді учасників на обробку їх персональних даних Фестивалем на потреби кастингу та маркетингу Фестивалю (Згідно з польським законодавством, відповідно до Закону з дня 10 травня 2018 року про захист персональних даних (Законодавчий журнал 2018 р., п. 1000) та відповідно до Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС)
2016/679 з 27 квітня, 2016 р. про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних та про вільне переміщення таких даних, а також про скасування Директиви 95/46/WE (RODO).