Ukraina! Festiwal Filmowy logo

Bilety i karnety

content

Zakup biletów odbywa się poprzez stronę internetową kina Iluzjon lub w kasie kina.

Ceny:
Bilet normalny - 18 zł.
Bilet ulgowy - 15 zł.
Gala otwarcia - 25 zł.
Gala zamknięcia - 20 zł.
Misiowy poranek - 15 zł.
Wystawa i debata - wstęp wolny.

Kup bilet

Pokaz filmu niemego "Ziemia" Aleksandra Dowżenki z muzyką na żywo w wykonaniu BASTARDA TRO - 30 zł. Zakup biletu przez serwis Going.

Kup bilet
content

Karnet UFF, w cenie 105 zł, pozwala na udział we wszystkich seansach festiwalu w dniach 21-25 października 2020 (czwartek - niedziela) w Kinie Iluzjon w Warszawie. Nie obowiązuje jednak na galę otwarcia 21.10. oraz na pokaz filmu z muzyką na żywo 24.10.

Karnet UFF, w cenie 125 zł, pozwala na udział we wszystkich seansach festiwalu w Kinie Iluzjon w Warszawie w dniach 21-25 października 2020, łącznie z uroczystym otwarciem. Karnet nie obejmuje pokazu filmu z muzyką na żywo 24.10.

Kup karnet

Karnet jest imienny i nie można go przekazywać innym.
Sprzedaż karnetów zakończy się 20 października, dzień przed festiwalem lub po wyczerpaniu puli. Nie przyjmujemy zwrotu karnetów. Karnety kartonikowe będę do odbioru w biurze festiwalowym w Kinie Iluzjon od 21.10.

Ważna informacja dla posiadaczy karnetów!

Ze względu na wyjątkowe okoliczności spowodowane pandemią i ograniczoną liczbę miejsc na salach, prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z programem festiwalu i wybór filmów, którymi jesteście zainteresowani. Deklarację prosimy wysłać w wiadomości prywatnej lub na adres info@ukrainaff.com do 20 października. Na jej podstawie zarezerwowane zostaną dla was miejsca na poszczególne seanse. Odbiór karnetów i wejściówek możliwy będzie w kinie od 21 października.