Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Panel edukacyjno-dyskusyjny „Szanse i wyzwania dla ukraińskich aktorów w polskiej produkcji filmowej i telewizyjnej”

22 października, 2023 @ 17:00 - 19:00

 Panel edukacyjno-dyskusyjny
„Szanse i wyzwania dla ukraińskich aktorów w polskiej produkcji filmowej i telewizyjnej”

 Centrum Kultury Filmowej Andrzeja Wajdy, Aleje Ujazdowskie 20, 22 października 2023 r., godzina  17:00, Czas trwania wydarzenia: 2 godziny


Panel edukacyjno-dyskusyjny „Szanse i wyzwania dla ukraińskich aktorów w polskiej produkcji filmowej i telewizyjnej” skierowany jest do ukraińskich aktorów i aktorek pracujących obecnie w Polsce.

Panel organizowany jest przez Instytut Ukraiński i Ukraina! Festiwal Filmowy przy udziale Gildii Polskich Reżyserek i Reżyserów Obsady oraz projektu edukacyjno-laboratoryjnego “Aktor bez ukrycia”.

Panel edukacyjno-dyskusyjny ma na celu omówienie szerokiego zakresu zagadnień zawodowych związanych z autoprezentacją, networkingiem, samodoskonaleniem zawodowym, poszukiwaniem projektów na rynku polskim i europejskim itp. Ma na celu pomóc ukraińskim aktorom i aktorkom  w adaptacji i promocji ich kariery w polskim środowisku filmowym i telewizyjnym. Uczestnicy będą mieli możliwość bezpośredniej rozmowy z panelistkami i panelistami, oraz zadania pytań, związanych z karierą zawodową.

Uczestnicy: reżyserki castingu Ewa Brodzka (“Chłopi”, “Znachor”, “Miasto 44”, “Cicha noc”, “Piłsudski”, “Ikar. Legenda Mietka Kosza”) i Ewa Łepecka („Dzisiaj śpisz ze mną”, „Samiec Alfa”, „Maszyna Goldberga”, „Mały świat”) (Gildia Polskich Reżyserek i Reżyserów Castingu), agentka Wanda Onyszkiewicz (brytyjsko-polska agencja “Twenty Nine Five Group”).

Moderator: ukraiński aktor teatralny i filmowy, coach, założyciel i prowadzący projektu „Actor without a cover” Ihor Aronov („Korona królów”, „Liczba doskonała”, „Olena”, „Wschód-Zachód”).

Details

Date:
22 października, 2023
Time:
17:00 - 19:00

Venue

Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy
Al. Ujazdowskie 20
Warszawa, Mazowieckie 00-478 Poland
+ Google Map
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje od naszego zespołu.

Nasza polityka prywatności

Subskrypcja powiodła się!