Szamburski / Szpura / Tokar – to muzycy, których nie trzeba przedstawiać publiczności zorientowanej na jazz, muzykę niezależną czy eksperymentalną.Muzycy spotykali się dotychczas kilkakrotnie przy tworzeniu międzynarodowych projektów (min. Ukrapol – polsko-ukraińska orkiestra powstała w Kijowie, projekt realizowany we współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza). W autorskim trio realizują zupełnie nowy program, w którym usłyszymy zarówno kompozycje własne jak spontaniczne improwizacje oparte na wieloletnim doświadczeniu i przyjaźni tych wybitnych muzyków.

Mark Tokar – pochodzący z Ukrainy kontrabasista jest dziś jednym z najbardziej uznanych i rozpoznawalnych muzyków jazzowych zza wschodniej granicy. Co ciekawe, swoją artystyczną drogę rozpoczął od gitary, ale już w czasach nauki w szkole muzycznej zafascynował go kontrabas. Z biegiem lat, Tokar stał się prawdziwym mistrzem i wirtuozem tego instrumentu. Uczestnik niezliczonej liczby projektów, warsztatów i międzynarodowych kooperacji. Stypendysta Ministra Kultury w programie „Gaude Polonia” oraz wieloletni dyrektor artystyczny Festiwalu Jazz Bez.

Paweł Szamburski – kompozytor, improwizator, klarnecista. Współzałożyciel wytwórni Lado ABC, od 20 lat działacz warszawskiej sceny niezależnej, również jako animator kultury. Muzyk związany z wieloma świetnymi formacjami muzycznymi, m.in.: Bastarda, SzaZa, Cukunft, Horny Trees.
Tworzy muzykę dla filmu, kina niemego, teatru, tańca współczesnego. Najczęściej wykorzystuje klarnet, głos oraz elektronikę.
Realizuje projekty solowe – min. „Ceratitis Capitata” z muzyką liturgiczną pięciu religii basenu Morza Śródziemnego.
Wyróżniany nagrodami za muzykę teatralną czy filmową (min. Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za najlepszą muzykę do spektaklu Piotra Cieplaka „Utwór Sentymentalny na 4 Aktorów,  Nagroda główna na Międzynarowym Festiwalu Animacji Sacem we Framcji / muzyka do filmu „Laska” Michała Sochy)

Paweł Szpura – Perkusista, związany ze sceną warszawskiego klubu Pardon, To Tu. Członek kilku stałych projektów muzycznych, m.in. Hera, Cukunft, Wovoka. Współpracuje z m.in. z Mikołajem Trzaską i Raphaelem Rogińskim. Grał z mistrzami: Peterem Brötzmannem, Pheeroanem AkLaffem, Hamidem Drakiem, Nicole Mitchell czy Marią Răducanu, Frankiem Londonem. Styl grania Szpury zakorzeniony jest w muzyce lat 60. i 70. Jego rytmika wyłania się z rozmaitych, niekiedy bardzo odległych, tradycji muzycznych: rocka, free jazzu, muzyki arabskiej, afrykańskiej, tureckiej, żydowskiej, rumuńskiej itd. Szpura jest muzykiem wszechstronnym i poszukującym.